Koľko kalórií má fazuľa? Nutričné hodnoty a makrá
Jedna šálka varenej fazule (177 g) má 225 kalórií
Bielkoviny 15.3g · Sacharidy 40.4g · Tuky 0.9g
Fazuľa je jednou z najobľúbenejších strukovín na svete — základ chili, polievok, gulášov a šalátov. So 127 kcal, 8,67 g bielkovín a len 0,5 g tukov na 100 g ponúka solídny rastlinný proteín s výbornou vlákninou (7,4 g). Je tiež vynikajúcim zdrojom kyseliny listovej — 130 mcg na 100 g pokrýva asi 33 % dennej hodnoty. Tu je všetko, čo potrebuješ vedieť o kalóriách a makrách fazule, na základe dát USDA. Varená fazuľa obsahuje asi 67 % vody.
531 kJ · na 100g · Voda: 66.94 g
Kalkulačka kalórií: Fazuľa (červená, varená)
177 g fazule obsahuje 225 kcal
Kalórie podľa veľkosti porcie
| Porcia | Kalórie | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|
| 1 šálka varená (177 g) | 225 kcal | 15.3g | 40.4g | 0.9g |
| ½ šálky varenej (89 g) | 113 kcal | 7.7g | 20.3g | 0.4g |
| 100 gramov | 127 kcal | 8.7g | 22.8g | 0.5g |
Fazuľa (červená, varená) — Nutričné hodnoty
| Fazuľa (červená, varená) | na 100g |
|---|---|
| Kalórie | 127 kcal |
| Bielkoviny | 8.67 g |
| Tuky | 0.5 g |
| Sacharidy | 22.8 g |
| Nasýtené tuky | 0.072 g |
| Mononenasýtené tuky | 0.039 g |
| Polynenasýtené tuky | 0.275 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Vláknina | 7.4 g |
| Cukor | 0.32 g |
| Sodík | 2 mg |
| Draslík | 403 mg |
| Vápnik | 28 mg |
| Horčík | 45 mg |
| Fosfor | 142 mg |
| Železo | 2.94 mg |
| Zinok | 1.07 mg |
| Mangán | 0.477 mg |
| Selén | 1.2 mcg |
| Vitamín C | 1.2 mg |
| Tiamín (B1) | 0.16 mg |
| Riboflavín (B2) | 0.058 mg |
| Niacín (B3) | 0.578 mg |
| Vitamín B6 | 0.12 mg |
| Folát | 130 mcg |
| Vitamín E | 0.03 mg |
| Vitamín K | 8.4 mcg |
| Voda | 66.94 g |
Zdroj: USDA FoodData Central (FDC ID: 175194) · Dáta overené september 2026
Variácie
Červená fazuľa (varená, predvolené)
127 kcal na 100 g. Klasická odroda — sýtočervená farba, pevná textúra, drží tvar v chili a gulášoch. 8,67 g bielkovín, 7,4 g vlákniny, 0,5 g tuku. Musí sa variť aspoň 10 minút na zneškodnenie lektínov. Najlepšia na chili con carne, ryžu s fazuľou, šaláty.
Biela / Cannellini (varená)
139 kcal na 100 g — mierne viac ako červená. Krémovejšia textúra a jemnejšia chuť. Obľúbená v talianskej kuchyni (minestrone, pasta e fagioli). Podobný proteín (9,7 g) a vláknina (6,3 g) ako červená. Menej kyseliny listovej, ale viac železa.
Konzervovaná (scedená)
84 kcal na 100 g — menej kalórií kvôli pridanej vode pri konzervácii. Sodík stúpne z 2 mg na 220–400 mg na 100 g (opláchnutím znížiš asi o 40 %). Pohodlná a bezpečná — žiadne riziko lektínov, keďže je plne uvarená počas spracovania. Bielkoviny a vláknina podobné na šálku po scedení. Najlepšia na rýchle jedlá, keď nemáš čas na namáčanie.
Sušená / surová (referencia)
333 kcal na 100 g — takmer 3× viac ako varená, pretože väčšina vody je odstránená. Musí sa namočiť (8+ hodín) a dôkladne variť. NIKDY nejedz surovú fazuľu ani nepoužívaj iba pomalý hrniec — surová fazuľa obsahuje nebezpečné množstvo fytohemaglutinínu. Sušená fazuľa po uvarení asi strojnásobí svoju hmotnosť (100 g sušenej = ~300 g varenej).
Podľa typu stravovania
Pre chudnutie
Fazuľa je výborná na chudnutie — 127 kcal na 100 g s 8,67 g bielkovín a 7,4 g vlákniny ju robí jedným z najsýtejších jedál na kalóriu. Vysoký obsah vlákniny spomaľuje trávenie a stabilizuje hladinu cukru v krvi, čím znižuje chute. Šálka (177 g, ~225 kcal) ťa udrží sýteho na hodiny. Má tiež veľmi málo tuku (0,5 g na 100 g). Kombinuj so zeleninou a malou porciou ryže pre vyvážené a sýte jedlo.
Pre športový výkon
Fazuľa poskytuje 127 kcal na 100 g s 8,67 g bielkovín — solídna rastlinná alternatíva pre športovcov. 22,8 g sacharidov na 100 g z nej robí dobrý zdroj pomalej energie pre vytrvalostné aktivity. Vysoký obsah kyseliny listovej (130 mcg, 33 % dennej hodnoty) podporuje tvorbu červených krviniek. 7,4 g vlákniny na 100 g podporuje zdravie čriev. Kombinuj s ryžou pre kompletný aminokyselinový profil. Najlepšie konzumovať 2–3 hodiny pred tréningom — nie tesne pred ním kvôli vysokému obsahu vlákniny.
Pre keto
Fazuľa NIE JE odporúčaná na keto. Na 100 g: 22,8 g celkových sacharidov mínus 7,4 g vlákniny = 15,4 g čistých sacharidov — jedna šálka (177 g) má asi 27 g čistých sacharidov, čo prekračuje typický denný limit 20 g. Aj pol šálky (89 g) dodá asi 14 g čistých sacharidov a zaberie väčšinu denného keto rozpočtu. Lepšie strukoviny na keto sú edamame (3,7 g čistých sacharidov na 100 g) alebo čierna sója (~1 g čistých sacharidov na 100 g). Ak si fazuľu chceš dopriať, obmedz sa na 2 – 3 lyžice ako ozdobu.
Často kladené otázky
Koľko kalórií má fazuľa?
Jedna šálka varenej červenej fazule (177 g) obsahuje približne 225 kalórií. Na 100 g má varená fazuľa 127 kalórií — stredná hodnota medzi strukovinami a pomerne sýta vďaka 7,4 g vlákniny. Väčšina kalórií pochádza zo sacharidov (22,8 g na 100 g) s minimálnym obsahom tuku (0,5 g). V porovnaní s cícerom (164 kcal) a šošovicou (116 kcal) sa fazuľa nachádza uprostred.
Koľko bielkovín má fazuľa?
Jedna šálka varenej fazule (177 g) poskytuje asi 15,3 g bielkovín. Na 100 g obsahuje 8,67 g bielkovín — jeden z vyšších podielov medzi varenými strukovinami. Fazuľa sama o sebe nie je kompletný proteín (má málo metionínu), ale v kombinácii s ryžou alebo obilninami vytvára kompletný aminokyselinový profil. Je základným zdrojom bielkovín vo vegetariánskej a vegánskej strave.
Je fazuľa vhodná na keto?
Fazuľa nie je vhodná na štandardnú keto diétu. Na 100 g má 22,8 g celkových sacharidov mínus 7,4 g vlákniny = 15,4 g čistých sacharidov. Jedna šálka (177 g) by dodala asi 27 g čistých sacharidov — to už presahuje typický denný keto limit 20 g. Ak držíš menej prísny low-carb prístup (50 g čistých sacharidov denne), malá porcia (pol šálky) by sa mohla zmestiť, ale existujú oveľa lepšie alternatívy.
Fazuľa z konzervy vs sušená — aký je rozdiel?
Fazuľa z konzervy má asi 84 kcal na 100 g (menej kvôli pridanej vode) a výrazne vyšší sodík (220+ mg vs 2 mg v domácej). Sušená surová fazuľa má 333 kcal na 100 g, ale musí sa namočiť a dôkladne variť. Domáca varená fazuľa (127 kcal na 100 g) ti dáva plnú kontrolu nad sodíkom a textúrou. Bielkoviny a vláknina sú podobné vo všetkých formách pri porovnaní šálka za šálku po uvarení.
Je surová fazuľa jedovatá?
Áno — surová alebo nedovarená fazuľa obsahuje fytohemaglutiník (lektín), ktorý môže spôsobiť silnú nevoľnosť, zvracanie a hnačku. Už 4–5 surových fazúľ môže vyvolať príznaky. Fazuľu vždy var aspoň 10 minút pri plnom vare. Samotný pomalý hrniec nemusí dosiahnuť dostatočne vysokú teplotu. Fazuľa z konzervy je už úplne uvarená a bezpečná na priamu konzumáciu.
Fazuľa vs šošovica — aký je rozdiel?
Fazuľa (127 kcal na 100 g varená) je o niečo kaloricky bohatšia ako šošovica (116 kcal) a má viac sacharidov (22,8 g vs 20,1 g). Šošovica sa varí oveľa rýchlejšie (20–30 min vs 1–2 hodiny pre sušenú fazuľu) a má mierne viac bielkovín (9,02 g vs 8,67 g). Šošovica má aj o niečo viac vlákniny (7,9 g vs 7,4 g) — veľmi tesne. Obe sú dobré rastlinné zdroje bielkovín s podobným nutričným profilom.
Porovnanie s podobnými potravinami
| Porcia | kcal | Bielkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|
| Fazuľa (červená, varená) | 127 | 8.67g | 22.8g | 0.5g |
| Šošovica (varená) | 116 | 9.02g | 20.13g | 0.38g |
| Cícer (varený) | 164 | 8.86g | 27.42g | 2.59g |
| Fazuľa v paradajkovej omáčke (konzervovaná) | 94 | 4.75g | 21.14g | 0.37g |
| Edamame (sójové bôby) | 121 | 11.91g | 8.91g | 5.2g |
na 100g
Na 100 g má varená červená fazuľa 127 kcal s 8,67 g bielkovín, 22,8 g sacharidov (7,4 g vlákniny, 15,4 g čistých sacharidov) a len 0,5 g tuku. Je vynikajúcim zdrojom kyseliny listovej (130 mcg, 33 % dennej hodnoty) a obsahuje draslík (403 mg).