Kolik kalorií má taro? Nutriční hodnoty a makra
100 g surového kořene taro má 112 kalorií
Bílkoviny 1.5g · Sacharidy 26.5g · Tuky 0.2g
Taro (Colocasia esculenta) je jedna z nejstarších pěstovaných kořenových zelenin, po tisíce let základní potravina Tichomoří, jihovýchodní Asie, západní Afriky a Karibiku. Se 112 kcal na 100 g dodá 26,5 g sacharidů — velkou část jako rezistentní škrob, který živí prospěšné střevní bakterie a tráví se pomaleji než běžný škrob. Se 4,1 g vlákniny, 591 mg draslíku (13 % DV) a 33 mg hořčíku je taro výživná škrobnatá hlíza. Je přirozeně bezlepkové, hypoalergenní a po uvaření snadno stravitelné. Syrové taro obsahuje krystalky šťavelanu vápenatého, které dráždí — vždy ho před jídlem důkladně uvař.
469 kJ · na 100g · Voda: 70.64 g
Kalkulačka kalorií: Taro
100 g tara obsahuje 112 kcal
Kalorie podle velikosti porce
| Porce | Kalorie | Bílkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|
| 1 střední taro (150 g) | 168 kcal | 2.3g | 39.8g | 0.3g |
| 1 šálek krájeného (100 g) | 112 kcal | 1.5g | 26.5g | 0.2g |
| 100 g | 112 kcal | 1.5g | 26.5g | 0.2g |
Taro — Výživové hodnoty
| Taro | na 100g |
|---|---|
| Kalorie | 112 kcal |
| Bílkoviny | 1.5 g |
| Tuky | 0.2 g |
| Sacharidy | 26.5 g |
| Nasycené tuky | 0.041 g |
| Mononenasycené tuky | 0.016 g |
| Polynenasycené tuky | 0.083 g |
| Vláknina | 4.1 g |
| Cukr | 0.4 g |
| Sodík | 11 mg |
| Draslík | 591 mg |
| Vápník | 43 mg |
| Hořčík | 33 mg |
| Fosfor | 84 mg |
| Železo | 0.55 mg |
| Zinek | 0.23 mg |
| Mangan | 0.38 mg |
| Selen | 0.7 mcg |
| Vitamín A | 4 mcg |
| Vitamín C | 4.5 mg |
| Thiamin (B1) | 0.095 mg |
| Riboflavin (B2) | 0.025 mg |
| Niacin (B3) | 0.6 mg |
| Vitamín B6 | 0.283 mg |
| Folát | 22 mcg |
| Vitamín D | 0 mcg |
| Vitamín E | 2.38 mg |
| Vitamín K | 1 mcg |
| Voda | 70.64 g |
Zdroj: USDA FoodData Central (FDC ID: 169308) · Data ověřena: září 2026
Varianty
Surové
112 kcal na 100 g. USDA FDC 169308. Před jedením je nutné uvařit.
Vařené / dušené
~142 kcal na 100 g vařeného (USDA FDC 169309). Nejběžnější příprava.
Taro chipsy (smažené)
~500+ kcal na 100 g. Vysoký obsah tuku z oleje na smažení.
Poi (havajská pasta)
~86 kcal na 100 g. Uvařené a roztlučené, zředěné vodou.
Dietní perspektivy
Pro hubnutí
Taro se do plánu na hubnutí vejde, když si pohlídáš porce. Se 112 kcal na 100 g je na kořenovou zeleninu středně kalorické, ale má výhody: díky rezistentnímu škrobu se nestráví a nevstřebají všechny sacharidy (část jich místo toho živí střevní bakterie), takže reálně dodá méně kalorií, než ukazuje tabulka. 4,1 g vlákniny podporuje sytost. Nejlepší příprava: vařené nebo dušené, ne smažené, jako náhrada brambor. Porce 100 g pěkně zaplní a přidá draslík (591 mg) i mangan. Taro chipsům se vyhni — smažení kalorie víc než zečtyřnásobí. Taro se jí vždy vařené a vařené má asi 142 kcal na 100 g — počítej s tímto číslem.
Pro sportovní výkon
Taro je výborný zdroj sacharidů pro sportovce, kteří potřebují trvalou energii. Rezistentní škrob zajišťuje pomalejší a stabilnější uvolňování glukózy než bílé brambory nebo rýže — ideální pro vytrvalce, kteří se chtějí vyhnout skokům a propadům krevního cukru. Při 26,5 g sacharidů na 100 g dodává porce 200 g 53 g sacharidů na doplnění glykogenu. Dobrý draslík (591 mg na 100 g) podporuje rovnováhu elektrolytů a svalovou funkci. Snadná stravitelnost dělá z taro dobré jídlo 2–3 hodiny před závodem nebo tréninkem. Mezi polynéskými a pacifickými sportovci je oblíbené jako tradiční výkonnostní jídlo.
Pro keto
Taro NENÍ vhodné na keto. S 22,4 g čistých sacharidů na 100 g (26,5 g celkových sacharidů minus 4,1 g vlákniny) by i malá porce spotřebovala většinu nebo celý typický denní keto rozpočet 20-25 g. Střední taro (150 g) má 33,6 g čistých sacharidů — hluboko nad keto limitem. Pokud jsi na ketogenní dietě a chceš něco škrobového, lepší alternativy jsou květáková kaše (3 g čistých sacharidů na 100 g), tuřín (4,6 g čistých) nebo celer bulvový (7,4 g čistých). Taro si nech na cílené sacharidové dobíjení nebo cyklické keto, pokud je zařazuješ.
Často kladené otázky
Kolik kalorií má taro?
Syrový kořen taro má 112 kalorií na 100 g. Střední taro (~150 g) má přibližně 168 kcal. Ve srovnání s bramborami (77 kcal) a batáty (86 kcal) je taro o něco kaloričtější kvůli vyšší hustotě sacharidů (26,5 g vs 17–20 g). Vařené taro má asi 142 kcal na 100 g. Taro chipsy jsou výrazně kaloričtější (~500+ kcal na 100 g), protože nasají olej.
Jaké jsou makra v taru?
Na 100 g surového taro: 26,5 g sacharidů, 1,5 g bílkovin, 0,2 g tuků, 4,1 g vlákniny (22,4 g čistých sacharidů). Je to primárně zdroj sacharidů s minimálním tukem. Sacharidy obsahují významný podíl rezistentního škrobu, který působí jako prebiotikum.
Jaké jsou zdravotní výhody taro?
Taro nabízí několik výhod. Rezistentní škrob živí prospěšné střevní bakterie. S 591 mg draslíku na 100 g (13 % DV) podporuje zdravý krevní tlak. Vláknina (4,1 g) pomáhá sytosti a regulaci cukru v krvi. Taro také obsahuje vitamín E (2,38 mg), vitamín B6 (0,283 mg) a mangan (0,383 mg). Je hypoalergenní a často se doporučuje jako první tuhé jídlo pro děti.
Jak se taro srovnává s bramborami a sladkými bramborami?
Taro má víc kalorií (112 vs 77/86 kcal) a sacharidů (26,5 vs 17,5/20,1 g) než běžné či sladké brambory. Má však víc vlákniny (4,1 vs 2,1/3,0 g) a výrazně víc draslíku (591 vs 425/337 mg). Sladké brambory vynikají vitamínem A (709 vs 4 mcg RAE). Brambory mají víc bílkovin (2,1 vs 1,5 g). Unikátní výhodou taro je obsah rezistentního škrobu a hypoalergenní profil — je to jeden z nejbezpečnějších škrobů pro lidi s přecitlivělostí na jídlo.
Jak se taro připravuje?
Taro se musí vždy vařit — surové obsahuje krystaly oxalátu vápenatého, které dráždí ústa a hrdlo. Běžné způsoby přípravy: vařené a tlačené (jako brambory), dušené, pečené, smažené na chipsy nebo zpracované na poi (havajská tradiční pasta). V asijské kuchyni se používá v bubble tea, dezertech a slaných jídlech s kokosovým kari. Při loupání použi rukavice. Vař 20-30 minut do měkkosti.
Je taro vhodné pro lidi s alergiemi na jídlo?
Ano — taro je jedna z nejhypoalergennějších potravin. Je přirozeně bezlepková, bez obilovin, ořechů a mléčných výrobků. Alergie na taro je extrémně vzácná. To z něho dělá výborný zdroj sacharidů při eliminačních dietách a pro lidi s vícerými potravinovými přecitlivěnostmi.
Srovnání s podobnými potravinami
| Porce | kcal | Bílkoviny | Sacharidy | Tuky |
|---|---|---|---|---|
| Taro | 112 | 1.5g | 26.5g | 0.2g |
| Batát (sladký brambor) | 86 | 1.57g | 20.12g | 0.05g |
| Brambory | 77 | 2.05g | 17.49g | 0.09g |
| Plantain | 122 | 1.3g | 31.89g | 0.35g |
na 100g
Kořen taro má 112 kcal na 100 g s 26,5 g sacharidů, 4,1 g vlákniny a 591 mg draslíku (13 % DV). Bohatý na rezistentní škrob pro zdraví střev. Hypoalergenní, bezlepková škrobová zelenina.